Nem Kurutma & Isıtma Sistemleri

Pazartesi-Cumartesi - 09:00 to 20:00

İletişim

444 0 719

İletişim
Teklif Alın
inşaat kurutma

İnşaat Kurutma 444 0 719

İnşaat alanlarında hem çalışma sırasında hem de çalışma sonrasında kurutma işlemi yapmak önemlidir. İnşaatlarda rutubet oluşması birçok soruna neden olur. İnşaatlarda işlerin daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için alanda bulunan fazla nemin alınması gerekir. İnşa edilen binada nem kalır ise hem inşaat daha yavaş tamamlanır hem de ilerden rutubetten kaynaklanan sorunlar meydana gelir. Bu sebepten dolayı inşaat kurutma işlemi büyük bir öneme sahiptir. İnşaat kurutması yaptırılarak inşaat alanlarında bulunan fazla nem emilir ve rutubet kurutulur. Rutubetin ve nemin ortadan kalkması ile inşaat alanları çalışmaya daha uygun olur ve aynı zamanda yapı çalışmalarında nemden kaynaklı sorunlar meydana gelmez.

İnşaat Alanlarında Ne Zaman Kurutma Yapılır?

İnşaat alanlarında nem ve rutubet kurutma işlemleri çok sık yapılır. Herhangi bir çalışmaya başlanmadan önce nem kurutma işlemi yapılabilir. Beton dökme, sıva yapma gibi işlerden önce iyi bir nem oranı sağlanmalıdır. Yüksek nem bulunan inşaat alanları, yapı çalışmaları için çok uygun değildir. Bu yüzden herhangi bir inşaat çalışması öncesi nem kurutması yapmak iyidir. İnşaatın ıslak olması durumunda da ıslak inşaat kurutma işlemleriyapılır. Beton atma işlemi öncesinde ve sonrasında kurutma işlemi ile çalışmalar daha hızlı bir hale getirilir. Betonun veya sıvanın çabuk kuruması için de inşaat kurutması yapmak mümkündür. Kurutma yapmak için çeşitli makineler kullanılır. Bu makineler geniş inşaat alanlarına etki edecek şekilde tasarlanmıştır ve bütün inşaat alanını kurutmada kullanılabilir.

İnşaat Kurutma Hizmeti Veren Firmamız

 Firmamız tarafından inşaat kurutması işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor. Kiralık veya satılık olarak firmamız tarafından kurutma cihaz – makineleri kullanıma sunuluyor. Şantiye kurutma hizmeti veren bir firma olarak inşaat öncesinde ve sonrasında alandaki nem ve rutubet miktarını fazlasıyla yok ederiz. Böylece inşaat daha hızlı biter hem de ileride sorunlar meydana gelmez. Kurumsal bir anlayış ile sektörde uzun süreden beri kurutma cihazları sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz inşaat alanına giderek etkili bir kurutma işlemi yapar. İnşaat alanlarında kurutma hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Comments are closed.