Nem Kurutma & Isıtma Sistemleri

Pazartesi-Cumartesi - 09:00 to 20:00

İletişim

444 0 719

İletişim
Teklif Alın
inşaat kurutma

İnşaat Kurutma

İnşaat Nem Alma

Gerek iş yeri gerek konut gerekse de inşaat halindeki yapı ya da kullanılmakta olan her türlü yaşam alnı ve mekânlarda nemden kaynaklanan rutubetler insan hayatını olumsuz yönde etkilemesini yanı sıra yapıların iç cephe duvarları, iç cephe dekorasyonları ve eşyalarına büyük zararlar vermektedir.  Ama artık teknolojinin gelişmesi bu sorunu da tamamen kalıcı çözümlere ulaştırmaktadır. Nem kurutma hizmetlerinde oldukça hassas davranan firmamızda ileri teknolojiye sahip nem kurutma cihazları sayesinde nem sorununa zamanında müdahaleler yapmaktadır. Özellikle inşaat halindeki yapılar için kullanılan ve inşaat malzemelerini saklanıp, tamir ve bakımların yapıldığı hatta çalışanların her türlü ihtiyaçlarının karşılandığı şantiyelerinde nemden korunması gerekmektedir. inşaat kurutma hizmetlerimiz sayesinde şantiyeleri de güvenli konforlu hale getiriyoruz.

Şantiye Nem Alma Hizmetinin Önemi

Şantiyeler inşaat halindeki yapılar için çok önemlidir ve olmazsa olmazlarıdır. Genel olarak şantiyelerin kullanılma nedenleri ise inşaat malzemesinin saklanılmasıdır. Bu malzemelerin zarar görmesi de yapıların kalitesini bir hayli düşürür. Yeni yapılan binalar betonlardan dolayı ıslak ve nemli olduğundan dolayı malzemelerinde hasar görmesine neden olur. Bu nedenle şantiye gibi alanlarda saklanılması doğru olur. Dolayısı ile şantiyelerinde kuru ve temiz olması gerekmektedir. İnşaat Kurutma işlemi ile hem inşaatınızın hem de firmanızın kalitesini artırmış olursunuz. Şantiye nem alma hizmetleri sayesinde şantiyenizde bulunan inşaat malzemelerini de güvenle saklayabileceksiniz.

Şantiyelerde Neden Nem Oluşur?

İnşaat halindeki yapılarda en can sıkıcı sorunlar nemin oluşmasıdır. İnşaat alanları su buharlarından çabuk ve daha çok etkilendiklerinden dolayı nem de bu alanlarda daha çok oluşur. Işın içine bir de kar ve yağmur sularını şantiyelere sızması eklenirse bu durum özellikle malzemelerin saklandığı şantiyelere büyük zarar verir.  Özellikle şantiyelerde bulunan konteynırlarında nemden nasibini alacağı kesindir. Özelikle haftanın her günü, iki vardiyalı çalışan bir firmaya sahipseniz, sizinle çalışan elemanlarımızda mutlak şantiyelerde kalması gerekecektir. Bu nedenle şantiye nem alma işlemi gerekmektedir. Hem inşaat malzemelerinizin nemden çürümemesi hem de çalışanlarınızın sağlıklı ortamda kişisel ihtiyaçlarınızın karşılamasını istiyorsanız şantiye nem alma cihazları ve hizmetlerinden mutlak faydalanmalısınız.

Şantiye de Nem Alma İşlemi Yaptırılmazsa Ne Olur?

Şantiyelerde çoğunlukla yapılarda kullanılan çimento kum vs. beton malzemeler ile demir ve ahşap malzemeler muhafaza edilir. Dolayısı ile şantiye nem alma işlemi yapılmadığında kumlar çamurlaşır, çimento nem alarak torbasında donar ve demirler paslanıp ahşap malzemeler de nemden kabarır. Bu nedenle şantiyelerin zamanında nem alma işleminden geçmesi çok önemlidir. Öte yandan beton suyu ve nemi çabuk hapseder, kurması da oldukça zordur ve uzun zaman alır. Dışarıdan bakıldığında kuru gözüken beton aslında iç kısmı ıslak olur ve bu duru zamanla ortaya çıkarak sizi büyük sıkıntılara sokar. Özellikle büyük projelerinizde inşaat işlerinizi hızlı ve çabuk bitmesini istiyorsanız şantiye nem alma inşaat nem alma gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Şantiye Nem Almak İçin Profesyonel Hizmet

Şantiyenizde, inşaat halindeki yapılarınızda, iş yerinizde ya da aklınıza gelebilecek her türlü yaşam alanlarınızda oluşan nem ve rutubet için profesyonel nem alma hizmeti sunuyoruz.  Özellikle şantiye nem alma işlemlerinden sonra malzeme kaybı yaşamayacak, inşaatınız da daha hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanacaktır kurumsal firmamızın nem alma konusunda çok sayıda ve tam donanımlı ve fonksiyonel nem alma cihazlarına sahiptir. Alanınızı genişliğine göre kullandığımız kurutma cihazlarını büyük bir kısmı tam otomatik özelliklidir. Firmamızdan hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilir ve hizmet detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

Comments are closed.